Олександрія визначилась з новим тренером – Ротань може залишитися лише за однієї умови
Журналіст Ігор Бурбас поділився інсайдом щодо ситуації у таборі "містян".

Олексій Антонов і Руслан Ротань / ФК Олександрія

Всі інсайди про зірок збірної України.
"За словами Ротаня, розпочалися перемовини лише зараз на фініші сезону. Але прошу вас не сприймати цю інформацію, що Ротань чи Олександрія розглядають можливість пролонгації. Дуже мінімальні шанси.
По відчуттях і по тій інформації, якою я володію, Ротань залишиться в Олександрії лише за однієї умови – якщо клуб виграє чемпіонство.
З великою долею ймовірністю наступником Ротаня буде Олексій Антонов, нинішній асистент Руслана Петровича. І сам Ротань бачить його своїм наступником. Це вже схвалена кандидатура у випадку відходу Руслана Петровича", – розповів Бурбас в ефірі свого YouTube-каналу BurBuzz.
Нагадаємо, після 27-ми турів Олександрія у турнірній таблиці УПЛ йде на другій сходинці, відстаючи від Динамо на 5 очок (у "містян" є гра в запасі). Попереду у команди Ротаня матчі проти Карпат, Вереса та Чорноморця.
