Ноттінгем втримав нічию з Ліверпулем, повернувшись на другу позицію в АПЛ

Ноттінгем і Ліверпуль у рамках матчу 21-го туру АПЛ 2024/25 розписали нічию (1:1). Звіт читайте на "Футбол 24".

Ноттінгем Форест – Ліверпуль – 1:1 / PAUL ELLIS/AFP via Getty Images

Ноттінгем Форест – Ліверпуль – 1:1 / PAUL ELLIS/AFP via Getty Images

Олекса Бик Журналіст

Ноттінгем став єдиною командою, якій вдалося перемогти Ліверпуль в АПЛ. Ба більше – "лісники" із 6-матчевою переможною серією в чемпіонаті тримались на третій позиції, а у випадку нічиєї вони б повернулись на другу. Мерсисайдці не мали права оступатись, адже Арсенал перебував всього у шести залікових балах позаду.

до речі
відео дня
реклама 21+

Втім, перший тайм відверто розчарував їхніх вболівальників. Підопічні Арне Слота не створили жодного моменту, хоча провели цілих дев'ять ударів. Оборона Ноттінгема все контролювала, за винятком епізоду на 35-й хвилині, коли Діас і Гакпо вилітали 2-в-2. Луїсу залишалось тільки віддати пас у вільну зону на хід Коді, однак Мурільйо зумів перехопити.

Надійності оборони "лісників" сприяв ранній гол, який дозволив зосередитись на компактному блоці. Господарі вирвались уперед вже на 8-й хвилині, після виграшу нічийного м'яча в центрі поля. Ноттінгем вилетів у швидку атаку, яку розганяв Еланга – Ентоні завершив її проникною передачею на лівий край штрафного, куди влетів Вуд. Ван Дейк зламав офсайдну лінію, а Кріс одразу ж покарав ударом у дальній нижній. 1:0!

відео дня

Саме з цим рахунком перший тайм і добіг кінця, хоча Мурільйо на 10-й хвилині міг подвоїти перевагу. Мурільйо у черговій контратаці стріляв з дистанції у ліву дев'ятку, однак м'яч пролетів поруч з каркасом.

Початок другого тайму продовжив розчаровувати фанів Ліверпуля. Мерсисайдці до 65-ї хвилини так і не спромоглись створити небезпечний момент, а Ноттінгем на 62-й ледь не забив вдруге. Героєм знову міг стати Еланга, який пробивав з гострого кута – Аліссон парирував.

реклама

Арне Слот із відчаю наважився на несподівані заміни. Нідерландець зняв Робертсона й кинув у бій Цимікаса (що не здивувало, адже по позиції), а от нападник Жота вийшов... замість центрбека Конате! Гравенберх опустився до Ван Дейка, а на позиції центрхава перейшов Луїс Діас.

Цей хід спрацював вже за декілька секунд. Ліверпуль заробив кутовий, Цимікас виконав шикарну подачу, а невисокий Жота спокійно її замкнув – 1:1! Костас і Діогу присоромили кремезних захисників Нуну Ешпіріту Санту.

Після цього Ноттінгему стало важко. Вже на 69-й хвилині Жота міг оформити дубль, отримавши передачу на хід у штрафний, хитнув Міленковіча й пробив метрів з восьми. Селс вийшов з воріт і врятував "лісників"! На 77-й же португалець замикав простріл Трента, завдавши удару з лінії воротарського, однак Селс виручив і тут.

реклама
реклама

На 87-й хвилині Селс знову вступив у гру, парирувавши обвідний удар Салаха з меж карного майданчика, хоча м'яч летів у дальню дев'ятку. Подальший кутовий завершився виносом на того ж Салаха – Мо поклав корпус і вгатив у правий нижній. Селс вже був не в змозі допомогти, однак м'яч на лінії воріт зупинив Айна!

На 2-й компенсованій Селс ще й витягнув складний обвідний удар Гакпо з лівого кута штрафного. Там ще й стався рикошет, але Матц в черговий раз врятував Ноттінгем. Цей момент став останнім у зустрічі. Фінальний свисток зафіксував результативну нічию.

Ліверпуль залишається на вершині АПЛ, маючи 7 очок переваги над Арсеналом при грі в запасі. Ноттінгем вийшов на другу позицію, випереджаючи "канонірів" на один заліковий бал – втім, північні лондонці свій матч у турі ще не зіграли.

реклама
реклама

Забарний помилками посприяв двом голам Челсі, Ярмолюк "запустив" камбек проти Ман Сіті, перестрілка в Лондоні: АПЛ

реклама