Найкращого голкіпера СРСР госпіталізовано з інфарктом
Недуга спіткала Анзора Кавазашвілі - кіпера, що захищав кольори радянської збірної на чемпіонаті світу-1970.

Анзор Кавазашвілі
Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?
За інформацією "Радянського спорту", 71-річного ветерана футболу, який очолював Експертну раду з виявлення договірних матчів, рятують в одній з московських клінік.
Упродовж ігрової кар'єри, Анзор Кавазашвілі виступав у тбіліському "Динамо", московському "Спартаку", петербурзькому "Зеніті", кутаїському та московському "Торпедо" тощо. У 1965 та 1967 роках визнавався найкращим голкіпером СРСР.