"Нагельсманн і команда отримали те, на що заслужили": легенда Ліверпуля пояснив виліт Німеччини з ЧС-2026
Колишній півзахисник збірної Німеччини Дітмар Хаманн відреагував на виліт Бундестім з чемпіонату світу.

Юліан Нагельсманн / LaPresse

Дізнавайся про перемоги першим.
Команда Юліана Нагельсманна поступилася збірній Парагваю в 1/16 фіналу турніру (1:1, серія пенальті 3:4).
"Я вірю, що характер команди народжується з командного духу, з того, що ви разом, з віри в те, що ваші партнери по команді будуть поруч, коли це буде потрібно. Я відчуваю, що за цього тренера такого ніколи не було.
У них було кілька нормальних матчів, але загалом їхня гра розчарувала. Так було на чемпіонаті Європи, так було у відборі, так було й на чемпіонаті світу. Вони завжди говорять про атмосферу в таборі – чудово про це говорити, але це ще й треба показати!
Звісно, справа в тренері. Завдання тренера – зібрати хлопців разом. Цей хлопець рідко дивиться матчі. Він навіть не їздив до Мілана, щоб подивитися на гру Біссека, гравця, якого він мав викликати на чемпіонат світу. За два з половиною роки він жодного разу не побував у Брентфорді, щоб подивитися на Шаде, гравця, який забив десять голів у минулому сезоні. Ймовірно, він дивиться одну або дві гри Бундесліги на місяць.
Були матчі Ліги чемпіонів, у яких грав Реал. У січні відбувався Кубок Африки, де він міг подивитися на Кот-д’Івуар чи інших потенційних суперників. Він не поїхав.
На цих стадіонах у США проходили матчі Клубного чемпіонату світу – він міг подивитися, які тут умови. Роберто Мартінес був там, Тухель був там, Дешам, якому за 60, був там протягом трьох тижнів. Кого там не було? Нашого тренера.
Ось чому я йому не співчуваю. Я вважаю, що він і команда отримали те, на що заслужили", – сказав Хаманн в ефірі RTÉ Sport.
Раніше ЗМІ писали про те, що Нагельсманн майже не спілкується зі своїми підопічними поза тренуваннями та днями матчів.