Маріуполь попрощався одразу з двома гравцями
Команда Остапа Маркевича продовжує перебудову під час зимової паузи.

Олег Кудрик / Фото Маріуполь
Голкіпер Олег Кудрик покинув Маріуполь, повідомляє офіційний сайт клубу. У листопаді були чутки про можливий конфлікт між воротарем та наставником Остапом Маркевичем, після чого Олег випав із заявки "приазовців".
реклама
Також керівництво Маріуполя вирішило не продовжувати співпрацю із досвідченим Станіславом Микицеєм. У нинішньому розіграші УПЛ 32-річний захисник провів 7 матчів.
Після 18-ти турів української першості Маріуполь залишається на дні таблиці з 8-ма очками.

