"Маріуполь відкритий для співпраці з Динамо", – президент приазовців пояснив оренду гравців Шахтаря

Президент Маріуполя Тарік Махмуд Чаудрі розповів про кадрову політику клубу.

Тарік Махмуд Чаудрі та Андрій Санін / Фото Маріуполь

Тарік Махмуд Чаудрі та Андрій Санін / Фото Маріуполь

Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?

Підписатися в Google

"Маріуполь критикують за велику кількість орендованих у Шахтаря гравців? Так, на жаль, це так. Але з такою критикою я абсолютно не згоден! По-перше, що поганого в тому, що ми даємо молодим талановитим футболістам заграти на найвищому рівні? Було б краще, якби Мампассі, Очеретько, В'юнник чи Удод варилися в молодіжному футболі, рівень якого вже переросли? Подивіться на Кащука чи Топалова. Рік тому їх критикували, а зараз, після того, як вони набили гулі, вони перетворилися на лідерів нашої команди.

до речі
відео дня
реклама

Ви запитаєте чому молодь саме із Шахтаря? Все просто. Не секрет, що практично всі талановиті хлопці зібрані в Академіях Шахтаря та Динамо. Це факт. З керівництвом "гірників" у нас склалися тісні дружні стосунки. Але наш клуб відкритий і для співпраці із Динамо. Якщо київський клуб захоче віддати нам в оренду свого футболіста і наш головний тренер скаже, що цей гравець нам потрібен – чому б і ні?" – цитує Чаудрі офіційний сайт приазовців.

відео дня

Після 18-ти турів УПЛ Маріуполь перебуває на дні турнірної таблиці з 8-ма очками.

Золотий темп Динамо, старі проблеми Шахтаря, невдале розширення і діаманти в провінції – підсумки першої частини УПЛ

реклама