Манчестер Юнайтед у диму: тисячі фанів вийшли на акцію проти власників клубу

Вболівальники МЮ мають серйозні претензії до братів Глейзерів.

Фани МЮ / Фото Sky Sports

Фани МЮ / Фото Sky Sports

Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?

Підписатися в Google

Кілька тисяч фанів Манчестер Юнайтед зібрались біля Олд Траффорд та провели яскраву акцію протесту проти американських власників клубу – братів Глейзерів, повідомляє Sky Sports.

до речі
відео дня
реклама

Вболівальники одягнули переважно зелену та жовту символіку, з якою вони виходили на протести 15 років тому, коли Глейзери купували клуб. Останньою краплею для вболівальників стала скандальна Суперліга, де Юнайтед був одним із засновників турніру.

Після 32-х турів АПЛ МЮ залишається на другій сходинці турнірної таблиці.

Гіггз проміняв кар'єру і сім'ю на секс – легенда Манчестер Юнайтед не їде на Євро та ризикує сісти на 5 років

реклама