Манчестер Сіті виграв чемпіонат Англії – осічка Арсенала виявилася вирішальною в жіночій АПЛ

У середу, 6 травня, жіноча команда Манчестер Сіті достроково стала чемпіоном Англії.

Манчестер Сіті / Conor Molloy/ProSports/Shutterstock

Манчестер Сіті / Conor Molloy/ProSports/Shutterstock

Олекса Бик Журналіст

Арсенал не зміг обіграти на виїзді Брайтон (1:1) – завдяки цій поразці Манчестер Сіті достроково гарантував собі перемогу в тамтешній Суперлізі. Цей титул став для "містянок" першим за 10 років. Сіті поклав край пануванню Челсі в Жіночій Суперлізі Англії – "сині" здобували титул з 2020 по 2025 рік.

до речі
реклама 21+

Чемпіонство стало можливим завдяки тренеру Андре Єглерцу, який очолив команду минулого літа. Йому вдалося прищепити Ман Сіті захоплюючий, динамічний та атакувальний футбол.

Ключовим фактором успіху манчестерок у чемпіонаті є результати в домашніх матчах: 11 перемог з 11 можливих. Загалом у 21 матчі сезону жіноча версія Манчестер Сіті виграла 17 разів і зазнала лише однієї поразки.

до речі