"Мабуть, вони переможуть нас і виграють турнір": Холанд шокував заявою щодо Франції перед очним матчем ЧС-2026

Форвард збірної Норвегії Ерлінг Холанд поділився емоціями після перемоги над Сенегалом (3:2) у другому турі групового етапу чемпіонату світу-2026.

Ерлінг Холанд / Jussi Eskola/Soccrates/Getty Images

Ерлінг Холанд / Jussi Eskola/Soccrates/Getty Images

Анастасія Прокопчук
Анастасія Прокопчук Журналістка

Будь в курсі спортивних новин першим

Підписатися в Google
Огляд матчу

Також гравець Манчестер Сіті висловився про перспективи команди в матчі проти Франції.

до речі
відео дня
реклама

"Це знову було щось особливе. Ще один чудовий вечір, і я дуже пишаюся цим. Я отримую задоволення. Мені подобається грати за збірну Норвегії з моменту мого дебюту, і це видно. Чемпіонат світу – це чудово!" – сказав Холанд для ФІФА.

"Мені зараз байдуже до цієї гри (проти Франції, – прим.). Ми вийшли далі. Ми вийшли далі. Ймовірно, вони переможуть нас, ймовірно, вони виграють увесь турнір", – цитує форварда ESPN.

Нагадаємо, наразі Норвегія посідає друге місце в групі І, поступаючись Франції різницею мʼячів. Матч Норвегія – Франція відбудеться 26 червня. Початок о 22:00 за київським часом.

до речі
реклама