Луїс Енріке офіційно підписав новий контракт з ПСЖ – парижани оголосили про продовження угод одразу з трьома зірками
Керівництво ПСЖ продовжить працювати з іспанським фахівцем Луїсом Енріке, а також з кількома гравцями.

Луїс Енріке / фото: LE PARISIEN/ARNAUD JOURNOIS
Ольга Любушкіна Журналістка
Перед матчем з Монако у 21 турі Ліги 1 парижани оголосили про підписання нової угоди з наставником команди. Луїс Енріке пов'язаний з ПСЖ тепер до 2027 року.
реклама 21+
Крім того, керівництво французького клубу підтвердило, що Ашраф Хакімі, Вітінья та Нуну Мендеш продовжили свої контракти до 2029 року. Що стосується останнього, то португальський захисник зацікавив Манчестер Юнайтед, але англійці так і не зуміли оформити перехід.
До слова, під керівництвом Луїса Енріке ПСЖ виграв чотири трофеї – титул чемпіона Франції, Кубок Франції та двічі Суперкубок.

