Лідер Байєра показав середній палець гравцям Штутгарта після серії пенальті – йому загрожує дискваліфікація
Форварда Байєра Віктора Боніфейса можуть покарати за його поведінку під час матчу за Суперкубок Німеччини.

Віктор Боніфейс / Imago
Після того, як Байєр виграв у Штутгарта серію пенальті з рахунком 4:3, на лавках запасних обох команд загострилася обстановка. Зокрема головний тренер Штутгарта Себастьян Хьонесс був розгніваний, і гравцям "швабів" довелося його заспокоювати.
до речі
Як виявилося, справа була в поведінці форварда "фармацевтів" Віктора Боніфейса – а точніше, в його жесті. Згідно з Kicker, нападник показав гравцям Штутгарта середній палець. Причому він зробив це після того, як його команда перемогла суперника в серії пенальті.
Головний арбітр зустрічі не помітив цього епізоду і не покарав нігерійця. Тепер Боніфейс зобов'язаний виступити перед Німецьким футбольним союзом. Якщо його провину буде доведено, йому загрожує дискваліфікація.


