Легенди року дадуть прощальний концерт на стадіоні Астон Вілли – вони зберуться разом уперше за 20 років

Засновники хард-року Black Sabbath дадуть концерт 5 липня 2025 року на благодійному фестивалі в Бірмінгемі на Вілла Парк.

Вілла Парк / Imago

Вілла Парк / Imago

Олекса Бик Журналіст

У 2023 році колишній соліст Black Sabbath Оззі Осборн через хворобу Паркінсона і травму хребта 2023 року був змушений попрощатися з фанатами. Його стан із кожним днем все гіршає, але він знайшов у собі сили для останнього в житті концерту.

до речі
відео дня
реклама 21+

Оззі вирішив зібрати оригінальний склад свого легендарного гурту і виступити з ним вперше з 2005 року. Дружина музиканта розповіла, що ця подія стане крапкою в сценічній творчості Осборна. Прощальний концерт було вирішено дати на стадіоні Астон Вілла, за яку вболівають учасники Black Sabbath.

"Настав мій час повернутися до початку. Час повернутися до місця, де я народився. Я щасливий зробити це за допомогою людей, яких я люблю. Бірмінгем – справжня батьківщина метала", – цитує Оззі The Guardian.

Black Sabbath вийде на сцену в повному класичному складі – Оззі Осборн, Тоні Айоммі, Гізер Батлер і Білл Ворд. Вважається, що саме цей гурт 1970 року записав і випустив перший хард-рок альбом в історії музики.

відео дня

реклама