"Кожен грав за себе": лідер суперника України скликав раду старшин просто в салоні автобуса
Захисник Вест Хема і збірної Чехії Владімір Цоуфал поділився очікуваннями від майбутнього матчу з Україною в Лізі націй.

Владімір Цоуфал / ČTK / Kamaryt Michal
"Ми проаналізували, що пішло не так у матчі з Грузією. Усе пішло не так! Але зараз нам потрібно зосередитися на тому, що станеться. Що стосується поразки від Грузії... Я такого давно не відчував і, сподіваюся, ніколи більше не відчую. Ми маємо дати відповідь на полі, насамперед це стосується досвідчених гравців: мене, Партріка Шика... Хлопці повинні зрозуміти, що більше так грати ми не можемо.
Після гри в Тбілісі ми були єдиними гравцями, які залишилися в салоні [автобуса], нам потрібно було поговорити. Розмова виходила від мене і Соучека. Нам довелося все пояснювати один одному. Ми потрапили в грузинську пастку. Ми добре грали двадцять хвилин, потім щось сталося, щось зламалося, і кожен почав робити те, що хоче.
Відповідальність тренера? Звичайно, ми відчуваємо свою відповідальність за нього – не він грає на полі. Проти України ми граємо не тільки за тренера, а й за всю Чехію. У вівторок ми зробимо все, щоб показати діаметрально протилежний виступ", – цитує Цоуфала iSport.cz.
Останнє чеське попередження Реброву, шанс на фактор Мудрика, кому молитися при стандартах

