Коноплянка втретє попрощався зі збірною України: "Цей шлях добіг кінця"
Колишній півзахисник збірної України Євген Коноплянка прокоментував завершення виступів за національну команду.

Євген Коноплянка (ліворуч) / Фото з соцмереж

Будь в курсі спортивних новин першим
"Представляти Україну на міжнародному рівні завжди було для мене чимось особливим. Це особлива відповідальність, особливі емоції й особлива підтримка.
Я завжди викладався на полі на максимум і робив все можливе задля перемог нашої збірної. Наразі цей шлях добіг кінця, і мене переповнюють почуття гордості та вдячності.
Я вдячний усім, з ким я пройшов цей шлях на полі та поза ним, а також усім вболівальникам, які щиро та до останнього підтримували мене та збірну. Слава Україні!" – написав Коноплянка на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram.
Нагадаємо, вперше про завершення кар'єри у збірній України Євген заявив 17 липня. Церемонія прощання з національною командою відбулась 7 вересня перед матчем 1-го туру Ліги націй з Албанією (1:2) – тоді президент УАФ Андрій Шевченко урочисто вручив півзахиснику збірної України іменну футболку з номером 87 на честь завершення його кар'єри. Цей номер символізує кількість матчів, які Коноплянка провів за національну команду, відзначившись 21 забитим голом.