КДК ФФУ оштрафував Карпати та Динамо на 200 тисяч гривень за неналежну поведінку вболівальників
Сьогодні відбулось засідання Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України.

КДК ФФУ оштрафував вболівальників Карпат та Динамо на 200 тисяч гривень
Усі новини ЧС-2026 в один клік.
На засіданні КДК було вирішено оштрафувати Карпати та Динамо.
За неналежну поведінку вболівальників львівських Карпат під час матчу 9-го туру чемпіонату УПЛ проти ФК Львів КДК ФФУ вирішив оштрафувати футбольний клуб Карпати на 200 тисяч гривень.
реклама
Окрім цього, також за неналежну поведінку вболівальників під час матчу 9-го туру між Динамо та Десною КДК ФФУ вирішив застосувати до столичного клубу санкцію у вигляді обов’язкового грошового внеску у розмірі 200 тисяч гривень, повідомляє офіційний сайт Федерації футболу України.