Капітан Карпат отримав офіційний виклик до національної збірної
Владислав Бабогло спробує допомогти своїй команді у товариських матчах.

Владислав Бабогло
Капітан львівських Карпат Владислав Бабогло отримав виклик до розташування національної збірної Молдови, повідомляє офіційний сайт "зелено-білих".
Підопічні Ліліана Попеску в рамках збору зіграють два контрольні матчі: 26 березня молдовська команда зустрінеться з Литвою, а 30 березня зійдеться з Кіпром.
Нагадаємо, Бабогло за збірну Молдови провів 24 матчі, в яких забив 2 м'ячі. У поточному сезоні Владислав, якого обрали капітаном Карпат після скандалу з Денисом Мірошніченком, відіграв за "левів" 18 матчів у всіх турнірах (1 гол і 1 асист).
До слова, "зелено-білі" вкрай невдало розпочали другу половину сезону під керівництвом іспанського фахівця Франсіско Фернандеса: "леви" програли Шахтарю (0:3) і Колосу (0:1) та втратили перемогу над Кудрівкою (1:1). Після 19-ти турів львів’яни у турнірній таблиці УПЛ посідають одинадцяту сходинку, маючи у своєму доробку 20 очок.

