Герой ЧС-2022 ледь не накинувся на фанатів Арсенала після поразки – гравця довелось відтягувати силою (ВІДЕО)
Голкіпер Астон Вілли вступив у конфлікт з фанатами Арсенала після поразки (1:4) в матчі 19 туру АПЛ.

Еміліано Мартінес / IMAGO
Гра Арсенала та Астон Вілли ледь не закінчилась бійкою за участі Еміліано Мартінеса. Відео конфлікту аргентинця з фанатами "канонірів" швидко розлетілося в соцмережі X.
Коли гравці Астон Вілли прямували до підтрибунного приміщення, деякі вболівальники Арсенала вирішили обматюкати суперників замість того, щоб просто святкувати важливу перемогу. Найбільше дісталося Еміліано Мартінесу, який колись виступав за Арсенал.
Герой чемпіонату світу 2022 року не зміг витерпіти образ і спробував відповісти одному з фанатів лондонців, але його вчасно відтягнули представники Астон Вілли. Таким чином вдалося уникнути серйознішого конфлікту, що міг би призвести до дискваліфікації Мартінеса.

