Хавбек збірної України прокоментував перше тренування з основою Борусії Д

Півзахисник молодіжки "джмелів" Данило Кревсун розповів про відмінності тренувального процесу між основною командою і U-19.

Данило Кревсун / Фото з соцмереж

Данило Кревсун / Фото з соцмереж

Олег Василишин Журналіст

"Був дуже щасливий, що отримав можливість потренуватися з основою, з гравцями світового класу. Суттєво відчувалася різниця між футболом 3-ї Ліги та Бундесліги.

до речі
відео дня
реклама 21+

Усе робиться набагато швидше, якість футболу теж доволі відрізняється, створюється враження, що футболісти не помиляються під час тренування", – цитує Кревсуна Legioners.

Нагадаємо, Данило – вихованець Шахтаря. У вересні 2022 року він приєднався до німецького Пройссена, звідки у січні 2023-го перебрався у Борусію Д. У сезоні 2024/25 грає за другу команду "джмелів", яка виступає в 3-му дивізіоні Німеччини. Хавбек також захищає кольори юнацької збірної України.

"Бобо закохався": Вієрі видав Довбику однозначний вердикт – так про українця легенди Кальчо ще не говорили

реклама