Гравець Динамо зацікавив іменитого гранда – українця називають ідеальним варіантом, але смішна сума трансферу насторожує
Вінгер молодіжної та олімпійської збірних України Назар Волошин може продовжити кар'єру в Європі.

Назар Волошин (в центрі) / ФК Динамо
Півзахисник Динамо Назар Волошин зацікавив Аякс, повідомляє Football Transfers.
до речі
За інформацією джерела, нідерландці спочатку хотіли підписати Рауля Моро з іспанського Вальядоліда, але на вихідних 22-річний вінгер зламав ключицю, що поставило хрест на його трансфері у це зимове вікно. Тепер Аякс екстрено шукає інші варіанти посилення флангу свого півзахисту і може зробити свій вибір на користь Волошина, якого нідерландські аналітики визначили оптимальним варіантом.
Українець ідеально вписується в ігровий стиль, який Франческо Фаріолі сповідує в Аяксі, а також має достатні рівень і перспективи для отримання ігрового часу. Зазначають, що Назара можна використовувати як на лівому, так і на правому фланзі. Також Волошин здатний зіграти як нападник.
Привабливою вважають і ціну гравця: в Нідерландах очікують, що півзахисник Динамо обійдеться значно дешевше, аніж Моро (10 мільйонів євро) – на думку нідерландців його можна буде придбати за 3,5 млн. Думка президента Динамо про цю смішну суму не відома. Ігор Суркіс відомий бажанням відпускати футболістів за суттєво більші гроші.
Нагадаємо, Волошин – вихованець Динамо. Грав на правах оренди за Кривбас. У поточному сезоні провів за киян 25 матчів у всіх турнірах, в яких забив 1 гол і віддав 7 асистів. Його контракт з "біло-синіми" чинний до 2027 року. Transfermarkt оцінює його в 4 млн євро.

