Фіналіст Кубка Іспанії отримав тривалий трансферний бан – клуб визнав свою помилку
В оновленому списку санкцій від ФІФА опинилося два клуби іспанської Ла Ліги.

Мальорка – Райо Вальєкано / фото: Ла Ліга
Мальорка та Райо Вальєкано отримали заборону реєструвати нових футболістів протягом трьох трансферних вікон, тобто до літа 2026 року. Про це повідомило AS з посиланням на відповідне рішення ФІФА.
до речі
Іспанське видання звернулося за коментарем до клубів. Для Райо Вальєкано це рішення стало несподіванкою, а от Мальорка визнала свою провину. Балеарці зазначили, що сталася адміністративна помилка, яку вже виправили. Клуб стверджує, що не має жодних трансферних обмежень, а ФІФА просто ще не встигла оновити інформацію.
До слова, Мальорка першу половину нинішнього сезону завершила на шостому місці турнірної таблиці Ла Ліги. Також вона брала участь у Суперкубку Іспанії як чинний фіналіст національного Кубка.



