Фенербахче офіційно отримав подвійне покарання за клоунаду в Суперкубку Туреччини

Стамбульський Фенербахче оштрафували на кругленьку суму за вихід своїх гравців з поля на другій хвилині в Суперкубку Туреччини.

Фенербахче / Pro Shots

Фенербахче / Pro Shots

Будь в курсі спортивних новин першим

Підписатися в Google

Фенербахче отримав штраф у розмірі 115 тисяч євро за те, що його команда пішла з поля після пропущеного гола від Галатасарая на першій хвилині зустрічі. Про це інформує офіційний сайт Федерації футболу Туреччини.

до речі
відео дня
реклама

Повідомляється, що "канаркам" також було зараховано технічну поразку з рахунком 0:3.

Нагадаємо, що Фенербахче випустив на цю гру гравців молодіжної команди U-19. У такий спосіб клуб протестував проти "прихованої системи в турецькому футболі", яка, за словами президента клубу Алі Коча, завадила "канаркам" виграти більше трофеїв. Крім того, Коч заявив, що саме судді вирішують хід чемпіонату.

Фенербахче віддав Суперкубок Галатасараю – матч тривав лише одну хвилину

реклама