"Фенербахче" не підтвердив апеляцію на результат матчу з "Шахтарем"

Прес-служба "Фенербахче" не підтвердила і не спростувала інформацію щодо подачі протесту в УЄФА через участь в першому матчі між "Фенербахче" та "Шахтарем" бразильця Фреда, якого підозрюють у вживанні допінгу.

"Я не можу підтвердити цю інформацію. Такі запитання слід ставити юридичному департаменту клубу, а не прес-службі. Я не маю таких повноважень, щоб це коментувати.

Я думаю, що як тільки буде щось офіційне, інформація про це з'явиться на клубному сайті", - заявив прес-аташе "Фенербахче" Неджаті Мете.

Відзначимо, що на Копа Амеріка бразильського півзахисника "Шахтаря" Фреда спіймали на допінгу. Це і стало причиною звинувачень з боку турецької преси, яка якраз і повідомила про позов "канарок" в УЄФА.

До слова, сам матч між турецькою та українською командами завершився нічиєю. 

реклама