Екс-зірка Ліверпуля феєрично витягує легендарний клуб з дна – в нього два дублі у трьох матчах

Колишній форвард Ліверпуль Енді Керрол фантастично стартував за Бордо.

Енді Керрол / фото: PHOTOPQR

Енді Керрол / фото: PHOTOPQR

Ольга Любушкіна Журналістка

Жирондинці через фінансові труднощі були переведені до четвертого дивізіону. Бордо, щоб виступати в National 2, ледь зібрав команду. Довелося запрошувати легенд таких як Ріо Мавуба, Поль Байсс та Енді Керрол. Перші двоє, щоправда, ще тільки тренуються.

до речі
відео дня
реклама 21+

А ось Енді Керрол не тільки встиг дебютувати за жирондинців, а стати їхнім найкращим бомбардиром. Екс-форвард Ліверпуля оформив два дублі – проти Дінана та Олімпік Сомюра.

Завдяки Керролу Бордо піднявся у турнірній таблиці на 14 сходинку. Наразі у жирондинців шість очок і від першої сходинки, яка дає право на підвищення у класі, вони відстають на 11 пунктів.

"Домовилися менш, ніж за п'ять хвилин": Де Дзербі – про відхід з Брайтона, контракт з Марселем, побіжно згадує Шахтар

реклама