Екс-гравець Шахтаря розніс оборону "гірників" після матчу з Крістал Пелас: "Могли виступити краще"

Колишній півзахисник Шахтаря Сергій Ковальов поділився враженнями від півфінального протистояння Ліги конференцій проти Крістал Пелас, у якому донецька команда завершила виступ у турнірі.

Крістал Пелас проти Шахтаря / фото: ФК Шахтар

Крістал Пелас проти Шахтаря / фото: ФК Шахтар

Анастасія Прокопчук Журналістка
Результат першого матчу: 3 - 1 . За підсумками двох: 5-2
Огляд матчу

Експерт відзначив перевагу "гірників" за грою, але наголосив, що клас англійського клубу та помилки в обороні стали вирішальними факторами.

до речі
відео дня
реклама 21+

"Сценарій був чимось схожий на поєдинок у Кракові. Ігрова перевага була на боці української команди, але, як показало протистояння, це не запорука успіху. Зламати щільну оборону суперника підопічним Арди Турана вдавалося з великими труднощами. Крістал Пелас згуртував оборону і чекав на помилки від гірників. За контратаками – це топова команда.

Клас англійців був вищим. Футболісти Шахтаря з суперником такого рівня в Лізі конференцій зустрілися вперше. У Прем’єр-лізі кожна гра – як фінал. Нашій команді явно бракує подібних поєдинків", – сказав Ковальов для Sport.ua.

Серед позитивів Ковальов виділив Егіналдо, який відзначився красивим забитим м’ячем, а головною проблемою команди назвав дії в захисті: "Не було того, хто виділявся, але мені сподобався Егіналдо хоча б за його класний гол. А що стосується негативних моментів, то знову підвела оборона в цілому. У таких поєдинках все вирішують мікроепізоди. Десь недоглянув, не добіг, програв єдиноборство, все це призводить до пропущених м’ячів".

відео дня

Попри виліт у півфіналі, екс-футболіст позитивно оцінив єврокубковий сезон Шахтаря. "Без сумніву. Але завжди хочеться більшого. Незважаючи на закономірну перемогу Крістал Пелас, "гірники" могли виступити краще. Ну що ж, перенесемо все на наступний сезон", – підсумував Ковальов.

реклама

Додамо, що натомість Крістал Пелас у фіналі зійдеться з Райо Вальєкано.

до речі
реклама