Каннаваро офіційно очолив несподівану збірну – володар "Золотого м’яча" готуватиме історичний дебют
Колишня зірка Ювентуса та Реала Ювентуса Фабіо Каннаваро став головним тренером збірної Узбекистану.

Фабіо Каннаваро / IMAGO
Фабіо Каннаваро офіційно призначений головним тренером національної збірної Узбекистану. Про це повідомила місцева футбольна асоціація. Легендарний італієць, який тричі виступав на чемпіонатах світу і виграв мундіаль 2006 року, підписав контракт, за яким готуватиме команду до фінальної частини чемпіонату світу 2026 року в США, Канаді та Мексиці.
до речі
Для Узбекистану це історичний крок – запросити настільки титулованого фахівця. Каннаваро входить до когорти найкращих оборонців в історії футболу, є володарем "Золотого м’яча-2006" і був багаторічним капітаном збірної Італії. Його призначення розглядається як спроба зробити якісний стрибок у розвитку національної команди, яка останніми роками стабільно прогресує в азійських турнірах.
У тренерський штаб Каннаваро увійшли досвідчені італійські фахівці: Аудженйо Альбарелла, Франческо Тройзе та Антоніо Кіменті.
Каннаваро вже має тренерський досвід зі збірними – раніше він очолював національну збірну Китаю. Для узбецької команди його досвід має допомогти на дебютному чемпіонаті світу.
Збірна Узбекистану вперше в історії вийшла на чемпіонат світу

