Динамо покаране матчем без глядачів і штрафом
КДК ФФУ виніс рішення щодо поведінки фанатів Динамо на матчі за Суперкубок-2017 проти Шахтаря.

Ультрас Динамо на Суперкубку-2017 / фото Pushkinska.net
Дізнавайся про перемоги першим.
Ярмоленко – ультрас Динамо: Що ви робите на***?
Генінсон: Прикро, що купка неадекватних компрометує всіх динамівських уболівальників