Динамо покаране матчем без глядачів і штрафом

КДК ФФУ виніс рішення щодо поведінки фанатів Динамо на матчі за Суперкубок-2017 проти Шахтаря.

Ультрас Динамо на Суперкубку-2017 / фото Pushkinska.net

Ультрас Динамо на Суперкубку-2017 / фото Pushkinska.net

Дізнавайся про перемоги першим.

Підписатися в Google

Ярмоленко – ультрас Динамо: Що ви робите на***?

Генінсон: Прикро, що купка неадекватних компрометує всіх динамівських уболівальників

реклама