Чорноморець підпише двох гравців Полісся – на легіонера також претендував іноземний клуб
Одесити продовжують шукати підсилення перед стартом другої частини сезону.

Богдан Панчишин / ФК Полісся

Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?
Чорноморець орендує одразу двох гравців Полісся, повідомляє "ТаТоТаке".
Мова про півзахисників Еміля Мустафаєва та Богдана Панчишина. За інформацією джерела, оренда обох футболістів буде розрахована до кінця сезону 2024/25. Домовленість 20-річного Панчишина включатиме пункт про викуп, а 23-річний Мустафаєв не матиме такої опції.
Нагадаємо, у поточному сезоні Мустафаєв провів за Полісся 12 матчів у всіх турнірах, в яких відзначився 1 асистом. Панчишин виступав за Полісся-2 (11 поєдинків без результативних дій).
На зимову паузу Чорноморець пішов на передостанній сходинці турнірної таблиці УПЛ, маючи у своєму доробку 12 очок.