Чорноморець ризикує пережити масовий вихід гравців – борги й виліт з УПЛ підштовхують футболістів до прощання
Одеситів чекає масштабне перезавантаження після вильоту з УПЛ.

Чорноморець / Фото: ФК Чорноморець
У Чорноморці накопичились серйозні фінансові борги перед гравцями та тренерським штабом, тож клуб ризикує втратити значну частину складу.
За інформацією UA-Футбол, першим збирається залишити команду досвідчений захисник Богдан Бутко, який має намір продовжити кар'єру в елітному дивізіоні. Ймовірно, 34-річний оборонець може опинитись у клубі, який нещодавно піднявся до УПЛ.
У списку інших футболістів, які можуть піти, – Артур Рудько, Ярослав Кисіль, Євген Скиба, Денис Янаков, Артем Габелок, Денис Безбородько та Олексій Хобленко.
Також зазначається, що заборгованість по зарплатах наближається до трьох місяців.
Нагадаємо, після нічиєї з Динамо (1:1) у 29-му турі Чорноморець втратив шанси залишитися в елітному дивізіоні.
Чорноморець розписав нічию з Олександрією – одесити не змогли забити у останньому матчі в УПЛ

