Чемпіон світу з двома партнерами може опинитися в Саудівській Аравії – їхньому клубу загрожує пониження в класі

Ліон може отримати необхідні кошти від трансферів кількох гравців у Саудівську Аравію.

Алекс Ляказетт та Корентен Толіссо / фото: Richard Mouillaud

Алекс Ляказетт та Корентен Толіссо / фото: Richard Mouillaud

Ольга Любушкіна Журналістка

Ліон не пройшов перевірку DNCG, і директорат виніс рішення понизити клуб до Ліги 2 через фінансові проблеми. "Ткачі" подали апеляцію. Поки команда чекає на остаточний вирок, керівництво намагається розвантажити склад, щоб покрити дефіцит у бюджеті.

до речі

відео дня
реклама 21+

Як повідомляє L'Équipe, саудівський Неом, який має чималий бюджет, зацікавився Александром Ляказеттом, Корентеном Толіссо та Лукасом Перрі. Якщо Ляказетт перебуватиме у статусі вільного агента, оскільки його контракт з Ліоном завершується 30 червня, то ось за інших двох "ткачі" отримають винагороду у разі оформлення угод.

Трансфер Толіссо оцінюється Ліоном у 10 мільйонів євро, а на Перрі повісили цінник у розмірі 20 млн євро. До слова, Корентен вигравав титул чемпіона світу у 2018 році у складі збірної Франції.

Варто зауважити, що нещодавно Неом очолив француз Крістоф Галтьє.

Забарний у ПСЖ: навіщо українець Парижу, які шанси потіснити конкурентів і як бути з росіянином Сафоновим?

реклама