Бущан спровокував наставника Фенербахче на пантоміму після матчу з Динамо – вірусне відео

Головному тренеру Фенербахче Жорже Жезушу не сподобалася поведінка голкіпера Динамо Георгія Бущана.

Жорже Жезуш та Георгій Бущан / колаж: Футбол 24

Жорже Жезуш та Георгій Бущан / колаж: Футбол 24

Всі інсайди про зірок збірної України.

Дізнавайся першим

Турки вирвали перемогу над киянами у першому турі групового етапу Ліги Європи завдяки пізньому голу Міши Батшуаї. Жорже Жезуш не міг втратити таку нагоду для зловтішань.

до речі
відео дня
реклама

Після фінального свистка головний тренер Фенербахче попрямував у бік Георгія Бущана і розіграв перед ним справжню пантоміму. На думку португальця, голкіпер Динамо занадто зухвало намагався затягувати час, лежачи на газоні.

"На такому рівні ви не можете собі дозволити таку поведінку", – сказав Жезуш після гри.

Фенербахче дотиснув Динамо на 90+3 – шедевр українців, серйозна травма лідера киян і хамство фанатів Путіна в матчі ЛЄ

реклама