Бернард знайшов новий клуб – рекордсмен УПЛ став конкурентом Вербіча

Бразильський вінгер Бернард продовжує свою подорож вервицею клубів.

Бернард (праворуч) / фото із соцмереж

Бернард (праворуч) / фото із соцмереж

Усі новини ЧС-2026 в один клік.

Підписатися на Футбол 24

Минулий сезон колишній гравець Шахтаря провів у складі аравійського клубу Шарджа, де забив 6 голів та віддав 5 асистів у 31-му матчі. Зрештою, сторони припинили співпрацю.

до речі
відео дня
реклама

Без роботи Бернард не залишився і вже знайшов собі новий клуб. Бразилець перейшов у Панатінаїкос на правах вільного агента, підписавши контракт на 2 сезони. Там він буде конкурувати з Беньяміном Вербічем – обоє грають на лівому фланзі атаки.

Нагадаємо, першим європейським клубом Бернарда був Шахтар. "Гірники" у 2013 році заплатили за цього футболіста 25 мільйонів євро, що досі є рекордом УПЛ.

реклама