Баварія втратила одразу 13 гравців – лазарет мюнхенців серйозно поповнився

Лідер Бундесліги пізніше вийшов із відпустки через відсутність низки футболістів.

Юліан Нагельсманн / ФК Баварія

Юліан Нагельсманн / ФК Баварія

Дізнавайся про перемоги першим.

Підписатися в Google

У перший день тренувань після канікул лазарет мюнхенців поповнився новими прізвищами. Лукас Ернандес і Н'янзу Куассі здали позитивний тест на COVID-19. Тести Упамекано, Станішіча і Сане виявилися сумнівними, тому гравці пішли на ізоляцію. Натомість після тривалої відсутності повернувся Йозуа Кімміх, повідомляє Kicker.

до речі
відео дня
реклама

Відповідно, Юліан Нагельсманн поки не може розраховувати одразу на 13-х футболістів. У Комана, Нойєра, Річардса, Толіссо, Ернандеса і Куассі підтверджений коронавірус. Сане, Упамекано і Станішіч перебувають на ізоляції. Сарр і Шупо-Мотінг поїхали на Кубок Африки, а Гнабрі з Горецкою через пошкодження не тренуються в загальній групі.

Після першого кола Бундесліги Баварія випереджає Борусію Дортмунд на 9 очок. У 1/8 фіналу ЛЧ мюнхенці зіграють із Зальцбургом.

Безумство на полях, ефектні пози тренерів, епічні фейли та чотирилапий десант – 2021-й рік у скріншотах "Футбол 24"

реклама