Баварія здійснила переполох в Австрії, Манчестер Сіті розгромив Олімпіакос, Локомотив вистояв проти Атлетіко

Настав екватор групового етапу Ліги чемпіонів. Звіт поєдинків вівторка читайте на Футбол 24.

Манчестер Сіті – Олімпіакос / Фото ФК Манчестер Сіті

Манчестер Сіті – Олімпіакос / Фото ФК Манчестер Сіті

Ліга чемпіонів, груповий етап, 3-й тур

Локомотив – Атлетіко – 1:1

Голи: Міранчук, 25 (пен.) – Хіменес, 18

Зальцбург – Баварія – 2:6

Голи: Беріша, 4, Окугава, 66 – Лєвандовскі, 21 (пен.), 88, Крістенсен, 44 (аг.), Боатенг, 79, Сане, 83, Ернандес, 90+2

Манчестер Сіті – Олімпіакос – 3:0

Гол: Торрес, 12, Жезус, 81, Канселу, 90

Мітьюлланд – Аякс – 1:2

Голи: Дрейєр, 18 – Антоні, 1, Тадіч, 13

Порту – Марсель – 3:0

Голи: Марега, 4, Олівейра, 28 (пен.), Діас, 69

до речі
відео дня
реклама 21+

Атлетіко на правах фаворита зустрічі проти Локомотива відкрив рахунок завдяки вдалій грі головою Хосе Хіменеса, проте радість гостей тривала недовго. Ще до свистка на перерву арбітр призначив пенальті у ворота іспанців за гру рукою Ектора Еррера. До позначки підійшов головний бомбардир московського клубу Антон Міранчук і не схибив. У другому таймі "матрацники" ще більше акумулювали свої сили, але атаки на ворота росіян не змінювали рахунок на табло. Фінальний свисток зафіксував нічийний результат, який залишив Атлетіко на другій сходинці з 4-ма очками, Локомотив розташувався на третьому місці – два залікових бали.

відео дня

Зальцбург шокував чинного чемпіона турніру вже на 4-й хвилині, але Баварія швидко оговталась та вирівняла становище, а до свистка на перерву підопічні Фліка вже вели у рахунку заявдяки реалізованому пенальті від Лєвандовскі. У другому таймі мюнхенці продемонстрували свій клас у вигляді чотирьох голів, на які австрійці відповіли лише одним. Перемога зробила Баварію впевненим лідером групи А з 9-ма очками, Зальцбург залишився на останній сходинці.

реклама

Сіті прогнозовано домінував у домашній зустрічі з Олміпіакосом. На 12-й хвилині чудову комбінацію влучно замкнув Ферран Торрес, а вже після перерви впевненішою перемогу господарів зробив Габріел Жезус та Жоау Канселу. Манчестер Сіті залишився на першому місці групи С, греки – треті. Варто відзначити, Олександр Зінченко провів весь поєдинок у складі господарів.

Аяксу вистачило 43 секунди, щоб забити Мітьюлланду, а через 12 хвилин Тадіч подвоїв перевагу амстердамців. Господарі відповіли своїм першим голом у нинішньому розіграші ЛЧ, але на у підсумку це не вплинуло на розподіл очок. Аякс обійшов Аталанату і зайняв друге місце групи D, Мітьюлланд поки не здобував залікових балів.

реклама

Порту не зустрів достойного опору у зустрічі з Марселем. Господарі відвантажили три м'ячі супернику і закріпились на другій сходинці групи С, поступаючись Манчестер Сіті трьома очками.

реклама

Борусія М знищила Шахтар у матчі ЛЧ – найгірша домашня поразка донеччан в історії єврокубків

реклама