Арбітра з Марокко пожиттєво відсторонили від суддівства – відео скандального матчу
Марокканський арбітр Хішам Тіазі довічно усунений за жахливу роботу в поєдинку місцевого чемпіонату.

Хішам Тіазі / Teller Report
Тіазі працював на матчі чемпіонату Марокко між клубами Олімпік Хурібга і Юссуф Беррешід та призначив чотири пенальті в цій грі, три з яких були на користь Олімпіка.
реклама
Зустріч завершилася перемогою господарів з рахунком 4:1, а всі одинадцятиметрові в матчі були реалізовані.
"Арбітр Тіазі довічно усунений від роботи через грубі помилки, які вплинули на результат матчу", – йдеться в заяві Федерації футболу Марокко.

