"Анчелотті – це якесь посміховисько": у Бразилії рознесли тренера і зірок після слабкого старту на ЧС-2026

Збірна Бразилії не надто вразила, вирвавши лише нічию в матчі першого туру групового етапу чемпіонату світу проти Марокко (1:1).

Карло Анчелотті / Скрін

Карло Анчелотті / Скрін

Андрій Булеца
Андрій Булеца Журналіст

Дізнавайся про перемоги першим.

Підписатися в Google
матч проходить на нейтральному полі
Огляд матчу

"Селесао" блідо розпочали гру і пропустили від Ісмаеля Сайбарі. Індивідуальні дії Вінісіуса дозволили уникнути поразки, але не більше. Колишній півзахисник збірної Бразилії, а нині ведучий Жозе Нето безжально пройшовся по Карло Анчелотті та деяких зірках пентакампеонів.

до речі
відео дня
реклама

"Анчелотті – це якесь посміховисько. Він погано підбирає команду. Як довго я вже казав, що Каземіро більше не придатний для гри у футбол? А Пакета зі своїми жалюгідними танцями? Він ні на що інше не здатний. Ібаньєс? Ігор Тьяго? Та ну. Давайте змінимо ситуацію, поставимо Даніло Сантоса, Луїса Енріке, Раяна. Поставмо Ендріка.

Що Ендрік зробив цим людям? Я не можу зрозуміти, чому він не грає і не виходить на поле. Дивовижно, як Анчелотті не мав жодного бачення щодо замін", – наводить слова Нето ESPN Brasil.

Нагадаємо, наступними суперниками бразильців у групі С будуть Гаїті (20 червня) та Шотландія (25 червня).

відео дня
до речі
реклама