Збірна України переграла Іран та завоювала золоті медалі Паралімпіади

17 вересня 2016 12237 5899 Читать на русском
Паралімпійська збірна України

Паралімпійська збірна України (7х7) перемогла Іран у фіналі Паралімпіади та завоювала золоті медалі турніру (2:1) .

Вже у середині першого тайму українцям вдалася шикарна комбінація, яку голом завершив Володимир Антонюк. У другій половині зустрічі наші співвітчизники повністю володіли ініціативою та створили безліч моментів для взяття воріт суперника. Однак за 10 хвилин до фінального свистка іранці все ж змогли зрівняти рахунок. Справа дійшла до овертайму, де українці втілили свою перевагу у забиті голи.

Нагадаємо, паралімпійська збірна України у перших двох матчах у Ріо­-де-­Женейро здобула перемоги з загальним рахунком 8:1. У півфіналі українці розгромили Нідерланди. Цікаво, що тітка півзахисника "Карпат" здобула для України срібло на Паралімпіаді­-2016.

Бразильці хотіли скасувати трансляцію фіналу Паралімпіади-2016, в якому зіграє Україна