Степаненко провів ювілейний матч у кар'єрі – хавбек у топ-10 гвардійців України всіх часів

13 жовтня 2021 Читать на русском

Поєдинок 8-го туру кваліфікації до чемпіонату світу-2022 проти Боснії і Герцеговини (1:1) став особливим для півзахисника збірної України та донецького Шахтаря Тараса Степаненка.

Ветеран провів свій 500-й матч у кар'єрі, повідомляє Sport.ua.

"Це жах, збірна України не може весь час грати у Києві", – Степаненко озвучив великі претензії до Арени Львів

Степаненко став 9-м гравцем періоду Незалежності, який підкорив цей рубіж. Вихованець запорізького Металурга провів 83 поєдинки за рідний клуб, 350 ігор – за Шахтар, а ще 67 – у складі національної команди. Уже в цьому сезоні Степаненко може випередити інших легенд вітчизняного футболу – Андрія Воробея (505 матчів) і Владислава Ващука (515).

Нагадаємо, що збірна України напередодні не втримала перемогу над боснійцями. На гол Андрія Ярмоленка в першому таймі балканці відповіли забитим м'ячем Ахмедходжіча під завісу поєдинку.

"Пора дорослішати, Олександре Васильовичу": що таке "Петрабол" і куди шлють Матвієнка – Україна на межі