Збірна України з гандболу завоювала бронзу жіночого Євро U-17 – "синьо-жовті" вибороли путівку на чемпіонат Європи U-19
Збірна України з гандболу стартувала на чемпіонаті Європи U-17 – "синьо-жовті" в боротьбі поступилися Італії