Ліга Європи 2017/18 1 турКантріда (Рієка)

• Рієка - АЕК Афіни: Четвер 14 вересня 2017

1'
45'
90'
Хто переможе?
Рієка Рієка
АЕК Афіни АЕК Афіни
48 %
36 %
16 %
результат сформовано за результатами ставок на перемогу команд у прогнозах уболівальників

Новини

  • 95
    Кінець матчу!
  • 90+5
    Другий тайм завершено!
  • 63
    Гооол!!!!! Лазарос Хрістодулопулос забиває гол.
  • 60
    Віктор Клонарідіс йде з поля, на заміну виходить Тасос Бакасетас
  • 59
    Маріо Ґаврановіч йде з поля, на заміну виходить Мате Малеш
  • 46
    Другий тайм розпочався!
  • 45+1
    Перший тайм завершено!
  • 42
    Філіп Брадаріч отримує жовту картку.
  • 30
    Гооол!!!!! Йосіп Елез забиває гол.
  • 16
    Гооол!!!!! Петрос Манталос забиває гол.
  • 1
    Матч розпочався.
Коментарі
Події
Рієка АЕК Афіни
16' Петрос Манталос
Йосіп Елез 30'
Філіп Брадаріч 42'
Маріо Ґаврановіч
Мате Малеш
59'
60' Віктор Клонарідіс
Тасос Бакасетас
63' Лазарос Хрістодулопулос

Статистика матчу

Рієка АЕК Афіни
50% Володіння мячем 50%
6 Кутові 3
2 Удари в площину воріт 5
8 Удари в напрямку воріт 11
1 Офсайди 2
Турнірна таблиця Ліга Європи
Група A І В Н П З П О Форма
1 Вільяреал 4 2 2 0 7 3 8
2 Астана 4 2 1 1 7 4 7
3 Славія Прага 4 1 2 1 4 5 5
4 Маккабі Тель-Авів 4 0 1 3 0 6 1
Група B І В Н П З П О Форма
1 Динамо 4 3 1 0 9 5 10
2 Партизан 4 1 2 1 5 4 5
3 Янг Бойз 4 0 3 1 4 5 3
4 Скендербеу 4 0 2 2 2 6 2
Група C І В Н П З П О Форма
1 Лудогорець 4 2 2 0 5 2 8
2 Брага 4 2 1 1 5 5 7
3 Хоффенхайм 4 1 1 2 6 6 4
4 Істанбул Башакшехір 4 0 2 2 3 6 2
Група D І В Н П З П О Форма
1 Мілан 4 2 2 0 8 3 8
2 АЕК Афіни 4 1 3 0 4 3 6
3 Аустрія 4 1 1 2 8 11 4
4 Рієка 4 1 0 3 7 10 3
Група E І В Н П З П О Форма
1 Аталанта 4 2 2 0 8 3 8
2 Ліон 4 2 2 0 7 3 8
3 Аполлон 4 0 3 1 5 7 3
4 Евертон 4 0 1 3 3 10 1
Група F І В Н П З П О Форма
1 Копенгаген 4 1 3 0 4 1 6
2 Шериф 4 1 3 0 3 2 6
3 Локомотив Москва 4 1 2 1 5 3 5
4 Фастав Злін 4 0 2 2 1 7 2
Група G І В Н П З П О Форма
1 Стяуа 4 3 1 0 8 3 10
2 Вікторія Пльзень 4 2 0 2 9 8 6
3 Хапоель Беєр-Шева 4 1 1 2 5 7 4
4 Лугано 4 1 0 3 6 10 3
Група H І В Н П З П О Форма
1 Арсенал 4 3 1 0 8 3 10
2 Црвена Звезда 4 1 2 1 2 2 5
3 БАТЕ 4 1 1 2 6 10 4
4 Кельн 4 1 0 3 6 7 3
Група I І В Н П З П О Форма
1 Зальцбург 4 2 2 0 4 1 8
2 Марсель 4 2 0 2 3 3 6
3 Віторія Гімараєш 4 1 1 2 4 5 4
4 Коньяспор 4 1 1 2 2 4 4
Група J І В Н П З П О Форма
1 Естерсунд 4 2 1 1 5 3 7
2 Зоря 4 2 0 2 3 5 6
3 Атлетік 4 1 2 1 3 3 5
4 Герта 4 1 1 2 3 3 4
Група K І В Н П З П О Форма
1 Лаціо 4 4 0 0 9 3 12
2 Ніцца 4 2 0 2 9 5 6
3 Зюлте-Варегем 4 1 1 2 4 8 4
4 Вітесс 4 0 1 3 3 9 1
Група L І В Н П З П О Форма
1 Зеніт 4 3 1 0 12 3 10
2 Реал Сосьєдад 4 3 0 1 14 3 9
3 Русенборг 4 1 1 2 5 9 4
4 Вардар 4 0 0 4 1 17 0

Коментарі

Відео

close
Залиште відгук