Реал отримав суперника: визначились півфінальні пари Клубного ЧС

4 лютого 2023 Читать на русском

Відбулись два чвертьфінальні поєдинки Клубного чемпіонату світу. Відтак, стали відомі й пари 1/2 фіналу.

Клубний ЧС, 1/4 фіналу

Відад – Аль-Хіляль – 1:1, пен. 3:5

Голи: Ель-Амлуд, 52 – Канно, 90+4 (пен.)

Вилучення: Жабран, 90+1 (друга жовта) – Канно, 94 (друга жовта)

Сіетл Саундерс – Аль-Ахлі – 0:1

Гол: Афша, 88

Відад та Аль-Хіляль видали доволі яскравий матч: низка моментів, порятунок на 90+4 хвилині та серія пенальті, у якій сильнішими виявились саудити. Дуель Сіетл Саундерс – Аль-Ахлі була куди спокійнішою і завершилась мінімальною перемогою єгиптян завдяки пізньому голу.

Реал переміг Валенсію, скоротивши відставання від Барси до 5 очок – шедевр Асенсіо прикрасив ювілейний матч Анчелотті

Як наслідок, Фламенго та Реал Мадрид отримали суперників у півфіналі. Бразильці протистоятимуть Аль-Хілялю 7 лютого, а іспанці зійдуться з Аль-Ахлі днем пізніше. Вирішальний матч турніру відбудеться 11 лютого.

Нагадаємо, чинним переможцем Клубного чемпіонату світу є Челсі, який торік здолав Палмейрас із рахунком 2:1.

Лихоманка для Мудрика, Забарний має пригадати 2020-й, топ-3 Циганкова, поки Іспанія спить – АПЛ порвала зимовий ринок