Зозуля: В тому, що росіяни зважилися на повномасштабний наступ, є провина кожного з нас
Український легіонер Роман Зозуля закликав українців не падати духом і продовжувати боротьбу за свою незалежність.

Роман Зозуля / Фото з відкритих джерел
"Чи втомились українці від війни? Звісно. Адже всі хочуть повернутися додому і жити своїм звичним, рутинним, але мирним життям. Нікому, крім схиблених кровожерливих рашистських покручів, ця війна не приносить задоволення.
до речі
Чи втомились наші військові від війни? Так. Бо щодня втрачати побратимів – це біль, яку неможливо заглушити. Але їхня мужність, відданість і сила волі не дозволяють взяти паузу і відпочити від бойових дій.
Чи втомились ми допомагати нашим захисникам? Ні. Бо там, в пекельних умовах, вони захищають не просто наші домівки. Вони воюють за нашу історію, наше теперішнє, наше майбутнє і наше право на життя.
Мабуть, ми всі десь трохи морально втомлені, фізично виснажені та емоційно загнані. Але, на жаль, це наша реальність. У нас немає іншого "сьогодні" і наше "вчора" остаточно загубилось 23 лютого, але єдиний спосіб забезпечити мирне "завтра" – це боротися. Боротися на усіх фронтах і з усіх сил підтримувати наших воїнів.
Ми хибно вважаємо, що велика війна почалася 24 лютого. Адже вона триває 8 років. І в тому, що рашисти зважилися на повномасштабний наступ, – є провина кожного з нас. Бо за ці 8 років ми дозволили собі абстрагуватися від війни на Сході. Тому давайте більше не повторювати цю помилку.
Ми маємо пам’ятати, що в той момент, коли в одному домі стало спокійно і тихо, то хтось з наших героїв заплатив за це своїм життям. За ці 4 місяці Україна пролила надто багато крові, просто втомитися й абстрагуватися від всього не можливо. Слава ЗСУ", – написав Зозуля на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram.

