Зозуля: На "Динамо" і "Шахтар" чекає доля "Дніпра"

Нападник "Бетіса" і збірної України Роман Зозуля поділився думкою про майбутнє українського футболу.

Роман Зозуля / Getty Images

Роман Зозуля / Getty Images

Всі інсайди про зірок збірної України.

Дізнавайся першим

"Урізали фінансування, впав рівень чемпіонату, поїхали хороші гравці, тому таке зараз відбувається.

Думаю, після "Дніпра" таке ж буде з "Динамо". Напевно, останнім героєм залишиться "Шахтар", але через деякий час теж буде урізаний бюджет, а футболісти будуть розпродані", – сказав Зозуля у ефірі програми "Великий футбол".

А ви що думаєте з цього приводу? Напишіть в коментарях

до речі
відео дня
реклама
реклама