Зірка Інтера приголомшений поразкою в дербі: "Не пам'ятаю в них жодного шансy"

Захисник Інтера Алессандро Бастоні різко висловився після поразки від Мілана (0:1) в дербі.

Алессандро Бастоні / IMAGO

Алессандро Бастоні / IMAGO

Євген Дігтяренко
Євген Дігтяренко Журналіст

Інтер програв Мілану у дербі, хоча повністю контролював гру – команда Крістіана Ківу домінувала у володінні, кількості ударів і створених стандартів, але єдина справжня нагода суперника завершилася голом Крістіана Пулішіча на 54-й хвилині. Ба більше – Хакан Чалханоглу не реалізував пенальті, подарувавши Мілану перемогу. Алесcандро Бастоні, один із лідерів оборони "нерадзуррі", був шокований таким розвитком подій.

до речі
відео дня
реклама

"Важко робити холодний аналіз цього матчу, я не пам'ятаю в них жодного шансy, окрім гола. На жаль. Подібні поразки болючі, інколи навіть легше програти розгромно – тоді хоча б бачиш, над чим працювати. А цього разу, попри епізоди, ми провели хороший матч. У матчі з Наполі були важливі помилки. З Ювентусом та Міланом – майже нічого сказати. Мені треба ще раз переглянути гру, бо на полі відчуття інші. Але мені здається, що ми щонайменше були рівними.

відео дня

Інколи ми відчували вразливість, а цього разу – ні. Ми діяли сміливо, тримали один в один Леау і Пулішіча. Не було відчуття, що ми можемо пропустити. Я був би значно більш стурбований, якби Інтер грав без характеру або без голови. Я цього не бачу. Поки є такий менталітет і такий дух, я впевнений, що все буде добре", – цитує Бастоні GOAL.

Мілан втримав перемогу в дербі з Інтером – Меньян взяв пенальті Чалханоглу, Пулішіч підняв "россонері" в топ-2 Серії А

реклама