Зінченку соромно за реп на російському ТБ: "Це помилка, яку я зробив у своєму житті"

Захисник Арсенала та збірної України Олександр Зінченко прокоментував свій реп-кліп для програми "КультТура" на російському каналі "Матч ТВ".

Олександр Зінченко / фото: УАФ

Олександр Зінченко / фото: УАФ

"Чи маю якісь приховані таланти? Хотів би мати, але ні. Реп? Ні, ні, ні, ні, ні. Це щось, за що мені справді соромно.

до речі
відео дня
реклама 21+

Це помилка, яку я зробив у своєму житті, і тепер маю іти з нею, брати за це відповідальність і приймати цей виклик. Але, на жаль, мені соромно", – поділився Зінченко в коментарі YouTube-каналу АПЛ.

Нагадаємо, що Олександр під час своїх виступів за Уфу (лютий 2015-го – липень 2016-го років) знявся у реп-кліпі на російському телебаченні.

Арсенал вилетів з Кубка ліги, зазнавши нищівної поразки від Вест Хема – Зінченко помилився в одному з голів

реклама