Зінченку стало соромно за дебютний гол в АПЛ – оригінальне пояснення

Захисник Арсенала Олександр Зінченко пригадав свої емоції від першого м'яча в АПЛ за свою кар'єру.

Зінченко святкує забитий м'яч / Reuters

Зінченко святкує забитий м'яч / Reuters

Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?

Підписатися в Google

"Гол у ворота Астон Вілли, який став першим для мене в АПЛ? Ось чому ми граємо у футбол. Це було неймовірно, велике задоволення для кожного з нас як гравців. Чесно, не святкував, бо ми дуже хотіли забити ще один мʼяч. Бо ми приїхали туди за трьома очками.

до речі
відео дня
реклама

Памʼятаю, всі тоді підходили до мене, щоб обійняти, а я сказав їм: "Нічого хорошого не сталося, повертайтеся на свої позиції, продовжуймо". Після матчу я отримав багато повідомлень з привітаннями. Але водночас відчував сором. Сором, бо перший гол забив через так багато матчів. 92 чи 93 гри, щоб забити перший мʼяч в АПЛ. Та ну, можна було й ліпше", – поділився Зінченко в коментарі Footballerslives.

Нагадаємо, що Олександр допоміг Арсеналу обіграти Астон Віллу в лютому цього року (4:2), точно пробивши в нижній кут.

відео дня

"Зінченко продемонстрував елітні цифри": захисник Арсенала потрапив у топ-3 світу – чим вразив українець

реклама