Динамо зіграє зі Славією у 3-му раунді кваліфікації Ліги чемпіонів

Київське Динамо дізналося суперника у третьому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів.

Динамо зіграє зі Славією у 3-му раунді кваліфікації Ліги чемпіонів

Динамо зіграє зі Славією у 3-му раунді кваліфікації Ліги чемпіонів

Усі новини ЧС-2026 в один клік.

Підписатися на Футбол 24

Динамо на цьому етапі турніру протистоятиме Славії. Першу гру проти чехів команда Хацкевича проведе вдома.

до речі
відео дня
реклама

Відзначимо, що перед жеребкуванням "біло-сині" потрапили до числа сіяних команд.

Перші матчі 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів відбудуться 7/8 серпня, а повторні зустрічі – 14 серпня.

реклама