Динамо зіграє зі Славією у 3-му раунді кваліфікації Ліги чемпіонів
Київське Динамо дізналося суперника у третьому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів.

Динамо зіграє зі Славією у 3-му раунді кваліфікації Ліги чемпіонів
Усі новини ЧС-2026 в один клік.
Динамо на цьому етапі турніру протистоятиме Славії. Першу гру проти чехів команда Хацкевича проведе вдома.
реклама
Відзначимо, що перед жеребкуванням "біло-сині" потрапили до числа сіяних команд.
Перші матчі 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів відбудуться 7/8 серпня, а повторні зустрічі – 14 серпня.