Збірну України у Словаччині прийме "Афродіта" (ФОТО)
Національна команда України у Словаччині, де зіграє матч відбору Євро-2016, буде проживати у курортному містечку поруч з Жиліною.

Збірна України на наступний день після перемоги над збірною Білорусі у Львові, у неділю 6 вересня, об 11 годині вирушила до Словаччини, де проведе наступний матч відбору Євро-2016.
Матч Словаччина – Україна відбудеться 8 вересня у місті Жиліна. Місцем проживання тренерський штаб збірної України вибрав курортне містечко Раєцке-Тепліце, що знаходиться в 15 км від Жиліни.
Збірну України прийме спа-готель "Афродіта", який розташований в мальовничому місці, у 30 км від національного парку Мала-Фатра, та пропонує різноманітні оздоровчі процедури. Втім представники нашої збірної запевняють, що "синьо-жовті" їдуть сюди зовсім не для того, щоб милуватися місцевими красотами.

