Збірна України отримала солідне поповнення – до табору "синьо-жовтих" приєднались гравці Динамо і Довбик

Національна команда підсилилась збірниками з київського та дніпровського клубів.

Динамо / ФК Динамо Київ

Динамо / ФК Динамо Київ

Всі інсайди про зірок збірної України.

Дізнавайся першим

Футболісти Динамо і форвард СК Дніпро-1 Артем Довбик прибули у розташування збірної України у Словенії, повідомляє офіційний сайт Динамо.

до речі
відео дня
реклама

Серед новоприбулих голкіпер Георгій Бущан, захисники Ілля Забарний, Олександр Сирота, Денис Попов, півзахисники Олександр Караваєв, Сергій Сидорчук, Віктор Циганков, Микола Шапаренко, Віталій Буяльський, Денис Гармаш, форвард Артем Бєсєдін, а також Артем Довбик, який брав участь у благодійних поєдинках киян.

Нагадаємо, "синьо-жовті" проводять збір перед стиковим матчем ЧС-2022 проти Шотландії, який відбудеться 1 червня. Перед ним підопічні Олександра Петракова проведуть 5 підготовчих спарингів.

Динамо вирвало вольову перемогу над Базелем – резервісти врятували від першої поразки у 2022 році

реклама