Йода: Я запитав у Шведа, чи можу пробити пенальті, він дозволив
Хавбек Карпат Карім Йода розповів, чому пробив пенальті замість Шведа, який міг оформити хет-трик у ворота Ворскли.

Карім Йода / Карпати
"Я радий, що ми здобули перемогу. Вважаю, що гра складалася добре від самого початку. Ми зуміли втілити все задумане і загалом зіграли яскраво. Дуже приємно, що забив, мені вже давно не вдавалося цього зробити. Гол важливий. Сподіваюся, це новий початок для мене.
реклама
Звичайно, усі очікували, що пенальті битиме Швед. Ми поговорили з ним і я спитав, чи міг би пробити. Він відповів "Будь ласка". І я забив.
Ми прекрасно ладнаємо і на полі, і поза ним. Тому я щиро дякую Мар'яну за таку можливість", – передає слова Йода офіційний сайт Карпат.

