Як Срна в нецензурній формі поглумився над "Динамо"
Капітан донецького "Шахтаря" Даріо Срна після матчу з київським "Динамо" продовжив серію взаємних образ і провокацій.

Дізнавайся про перемоги першим.
"Гірники" вирішили переспівати офіційний гімн "Динамо". Срні цього було мало і він додав у пісню: "Динамо, "Динамо", на**й ти нам надо".
Моя дружба з Ярмоленком закінчилась назавжди, - Степаненко
реклама
"Radiohead видалилися з інтернету від сорому за "Динамо". Як соцмережі відреагували на бійку, розгромну перемогу "Шахтаря" і слова Степаненка